czwartek, 3 października 2013

Sylwia Grzeszczak , Margaret , Natalia Szroeder , Red Lips ..

Teraz może jakieś muzyczne zdobycze .... A więc kolejny graf jest od piosenkarki ba artystki , która znana jest z różnych  piosenek . Moją ulubioną jest ,,Pożyczony '' czyli od Sylwii Grzeszczak .

,,Nie pożyczaj , nie pozyczaj .....''


Następny jest od młodej i początkowej artystki - Margaret . Strasznie chciałam go zdobyć i w końcu się udało. Za pomoc chciałam strasznie podziękować - Magoli :)))Po prostu ,,Thank you very much '' :DMoją kolekcję zasilił jeszcze autograf Natalii Szroeder znanej ze wspólnych występów z Liberem . Natalia ma piękny głos i piosenki , które razem tworzą są naprawdę świetne . Co tu dużo pisac ....
,,Nie uda nam się mieć WSZYSTKIEGO NA RAZ ''

I na ten czas pora na moją ( miejmy nadzieję , że nie ) ostatnią zdobycz ze świata muzyki . Mowa i zespole , który nagrał piosenkę . Jedną piosenkę . Teraz już są dwie :D Oczywiście opis tyczy się '' Red Lips '' czyli zespołu o nazwie czerwone usta . Ruda to ma i czerwone usta i mega ładny kolor włosów .
,,To co nam było , co nam się zdarzyło ''


Na razie zamieszczam grafy , które udało mi się zdobyć jeszcze zanim założyłam bloga .

WAŻNE :

Mam do Was pytanie . Wiecie moze jak można zdobyć autograf od pewnej młodej , szwedzkiej wokalistki ? Mianowicie chodzi o Zarę Larsson . OMG uwielbiam jej piosenki i chciałam jakoś zdobyć od niej podpis. Jeśli macie jakieś wskazówki to poproszę , jeżeli możecie . Tak więc liczę na Was ! :)

Jakieś nowe zdobycze macie ? Chwalcie się ;))

http://www.youtube.com/watch?v=gdzJ9wyV3QU&list=WLFE317ECB8D3576BChttp://www.youtube.com/watch?v=UA84Uc3Ek5M&list=WLFE317ECB8D3576BC
 
 
Miłego wieczorku ;*
10 komentarzy:

Moje ulubione nuty ...