niedziela, 29 września 2013

Dzieńdoberek !

W tym poście zamieszczę parę autografów które zdobyłam osobiście lub prawię . Mam jeszcze trochę zdobytych listownie , e - mail em lub przez wiadomości . Również na blogu dodałam blogi kolekcjonerów które są bardzo przydatne oraz kolekcjonerzy są mili i służą pomocą . Podałam też trochę z siatkarskimi opowiadaniami . W sumie dla każdego coś dobrego ....

Pewnego razu wygrałam na fb wejściówkę na plan mojego ulubionego serialu ,, Komisarz Alex '' . Oprócz tego , że poznałam tam przyjaciółkę - Anie to również aktorów , którzy tam grają ( Kubę Wesołowskiego i Irka Czopa , Magdy Walach wtedy nie było) i zdobyłam autografy .

Nie są one może najlepszej jakości , ale nie mam skanera :((

 Autograf Marka Bromskiego ( Kuby Wesołowskiego )
Autograf Ryszarda Puchały ( Irka Czopa )


Kolejna zdobycz jest od siostry [*] Agaty Mróz - Olszewskiej , która przeprowadziła nam trening a później rozdała autografy. Niestety dla mnie zdobyła go koleżanka ,ponieważ musiałam wcześniej wyjść.

Aktualnie Kasia gra w Chemik Police .

Następny graf jest od młodego piłkarza , którego mogliśmy oglądać w ostatnim meczu naszych piłkarzy a mianowicie - Mateusza Klicha .


A teraz chyba tak ważniejszy dla mnie ponieważ jest on od mojej idolki Magdy Kuziak zawodniczki Atomu Trefl Sopot. Magda gra na pozycji libero. Powiem szczerze , że nigdy nie sądziłam , że  kiedykolwiek spotkam moją idolkę i to kilka razy :))
Żeby Was już może nie zanudzać to napiszę tylko , że posty prawdopodobnie nie będą pojawiać się regularnie ponieważ muszę się uczyć , mam treningi oraz czasem jak wiecie są pustki w skrzynkach więc ... 
Na razie zaplanuje posty więc teraz będą częściej.....

Mam taką propozycję , żeby posty byly w weekendy oraz w środy .Co wy na to ? 

Pozdrawiam Was :)


4 komentarze:

  1. Gratuluję ;) wyłączysz weryfikację obrazkową ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję.:) Również posiadam podpis M. Kuziak.:)

    OdpowiedzUsuń

Moje ulubione nuty ...