niedziela, 12 października 2014

Nigdy nie pozwól...-Krzysztof ''Igła'' Ignaczak :)

Cześć!

Piszę ten post po raz trzeci. Nie mogłam jakoś przełożyć tego wszystkiego na literki, ale już wszystko sobie ułożyłam i myślę, że Was nie zawiodę pisząc tego  posta :)

Wczoraj udało mi się już po raz drugi  pojechać wraz z koleżanką i rodzinką do Rzeszowa. Głupia bo cieszy się z wyjazdu do Rzeszowa oddalonego zaledwie o 100 km co nie ? True. Cieszę się bardzo bo był to wyjazd na mecz. (Chcę zaznaczyć, że na Reprezentację też się tak cieszyłam. Generalnie jestem w siódmym niebie kiedy mogę jechać na jakikolwiek mecz siatkówki :D ).

Do rzeczy.....

Mogę zaznaczyć, że nie byle jaki mecz bo Asseco Resovii Rzeszów, której mocno kibicuję. Ich przeciwnikiem była drużyna  BBTS z Bielsko-Białej, której trenerem jest znany Nam wszystkim wspaniały i doświadczony  zawodnik - Piotr Gruszka, ale  o nim będzie parę słów w innym poście.


I to by było na tyle.
 Więcej chyba  nie ma sensu pisać o meczu, ponieważ i tak nikt tego nie przeczyta :D


ŻARTOWAŁAM! :D

Przejdę do najważniejszej rzeczy - możliwości spotkania, zrobienia zdjęć i wzięcia podpisów. Jednak tym razem ważniejsza była dla mnie ta pierwsza opcja czyli to, że mogłam na żywo zobaczyć swoich ulubionych siatkarzy oraz idola a nawet poprosić ich  o zdjęcie :D + podpis. Dla mnie autorytetem siatkarskim jest pan Krzysztof Ignaczak, który również  jest znany jako ''Igła''. To właśnie możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia sprawiła najwięcej radości.  
Sportowiec jest wielokrotnym reprezentantem naszego kraju. We wrześniu, dokładnie 21 zdobył razem z drużyną tytuł Mistrzów Świata 2014 i niestety planuje zakończyć swoją karierę reprezentacyjną, chociaż jeszcze nic nie wiadomo. Mogę tylko napisać, że ,,Nigdy nie pozwól, aby ktoś zniszczył twoje marzenia ''. Moje się właśnie spełniło. Dziękuję i zapraszam na kolejną notkę :)
P.S.  Niedługo opiszę Wam autografy od reszty Soviaków i dodam zdjęcie autografu od Igły :D
4 komentarze:

Moje ulubione nuty ...