czwartek, 30 października 2014

Olieg Achrem..

Dobry wieczór :)


Uff.... Nareszcie mogę napisać posta! Znalazłam dla siebie chwilę czasu :) 


Dziś chciałabym powrócić do autografu siatkarza Krzysztofa Ignaczaka. Tak jak obiecałam dorzucam zaległą fotkę. Jedno zdjęcie a tyle SZCZĘŚCIA  ;)
Jednak nie o tym mój dzisiejszy post. Na tym samym meczu wraz z przyjaciółką udało nam się otrzymać autograf od wspaniałego siatkarza - Alka Achrema. Niestety zawodnik doznał w zeszłym sezonie kontuzji i jest w trakcie rehabilitacji. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli oglądać Go na parkietach Plus Ligi. Na chwilę obecną z mojej strony to tyle. Życzę Wam miłej nocy. Dobranoc ;) 


P.S. W gwoli wyjaśnienia  autografy siatkarzy lub siatkarek czy innych osobowości, których podpisy znajdują się na moim blogu są zbierane przeze mnie nie ze względu, że wszyscy mają to i ja muszę a później sprzedam za 50 czy więcej złotych i będzie. 
Te autografy są dla mnie ważne i żadnego nie mam zamiaru sprzedać ;) Chyba zaliczam się do niewielkiego grona kolekcjonerów, którzy nie wymieniali sie ani nic. Przykro mi, ale to wszystko ma dla mnie ogromną wartość. Szczególnie podpisy od siatkarzy i siatkarek, których cenie i podziwiam bowiem siatkówka to moja pasja ;)

 

2 komentarze:

Moje ulubione nuty ...