środa, 13 maja 2015

Joanna Moro

Witajcie!

Przeglądając ostatnio internet natknęłam się na pewien cytat, który idealnie pasuje do dzisiejszej notki. Brzmi on tak:  ,,Cierpliwość jest kluczem do szczęścia''. Zastanawiacie się pewnie dlaczego i po co to wszystko. Już tłumaczę.....

Kiedyś bodajże w wakacje napisałam do pani Joanny na facebooku wiadomość z prośbą o autograf (wtedy pani Joanna jeszcze wysyłała zdjęcia). Na odpowiedź czekałam bardzo długo i kiedy ją otrzymałam musiałam podać adres i tylko czekać bo zdjęcie z podpisem zostało wysłane. W zimie otrzymałam wiadomość, że mam wysłać sama fotografię na wskazany adres. Przyznam się, że trochę się w tym pogubiłam. Najpierw zdjęcie zostało wysłane a potem sama mam je wysłać. O.o

Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy otworzyłam skrzynkę a w niej znalazła się koperta wraz ze zdjęciem, które sama wysłała mi pani Joanna.

Czasami nasze hobby wiąże sie z różnymi ciekawymi i dziwnymi historiami. Dlatego mimo wszystko musimy być cierpliwi i spokojnie czekać. W przyszłości to czekanie sprawi nam naprawdę ogromną radość. Uwierzcie mi ;))


9 komentarzy:

 1. Gratuluje ;) Ciekawa historia, no ale najważniejsze że w końcu dostałaś autograf!
  autographsandthoughts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, ja też mam ;)
  autografy-patrycji.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. też mam od niej autograf z przemiłą dedykacją i listem, dołączyłam jej 4 zdjęcia i te 4 zdjęcia też mi odesłała, bardzo długo czekałam na autograf od Moro za 3 razem dopiero otrzymałam. Autograf od niej wymarzony.

  OdpowiedzUsuń

Moje ulubione nuty ...