sobota, 30 maja 2015

Mistrz Polski - Asseco Resovia Rzeszów!!

Cześć! :)

Jak wiecie od czwartku trwa Liga Światowa dla naszych siatkarzy. Większość z Was w tym także ja czekała na ten czas od września. Wtedy nasza kochana reprezentacja została MISTRZAMI ŚWIATA ( i zakończył się sezon reprezentacyjny ). W czwartek i piątek graliśmy  z Rosją w Ergo Arenie. Oba spotkania zostały przez nas wygrane! Teraz czas na kolejne ;)

fot. znalezione w internecie

 

Jednak nie o tym jest mój dzisiejszy post. We wcześniejszej notce wspomniałam o autografach zawodników Asseco Resovii Rzeszów. 28 kwietnia udało mi się pojechać na mecz finałowy pomiędzy Resovią a Lotosem Trefl Gdańsk. Powiem szczerze, że do obu drużyn mam szacunek, obu kibicuję. Choć moje serce jest bardziej w Rzeszowie :)

fot. https://www.facebook.com/SylvialPHOTO/timeline   


Mecz był wspaniałym widowiskiem. Emocji jak zwykle nie zabrakło. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. A oto parę ujęć wykonanych przeze mnie i moją koleżankę Olę.Po meczu udało mi się zebrać parę cennych dla mnie siatkarskich podpisów, które są m.in. od Mateusza Miki, Sebastiana Schwarza, Wojciecha Grzyba i Nikolaya Pencheva. Oprócz podpisów mam również z siatkarzami zdjęcia :). W innej notce będą podpisy dziennikarzy.Pozdrawiam! :)

4 komentarze:

  1. Gratulację ;)
    Dodajemy do polecanych? Napisz u mnie ;)
    autografy-patrycji.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję. Polecam ten blog, bo ta Pani świetnie pisze - http://crazyheripota.blogspot.com/2015/06/5-prawdziwy-gryfon-neville-longbottom-x.html

    OdpowiedzUsuń

Moje ulubione nuty ...